Yönetici Takım

Alberto Sousa

Alberto Sousa

Öğretmen

Biyoloji diplomam var ve bilimsel okuryazarlık faaliyetlerini teşvik etmek için faaliyetlerin planlanması, uygulanması ve düzenlenmesi konusunda önemli bir deneyime sahibim. Bir öğretmen olarak, ülkenin çeşitli yerlerinde, çok farklı sosyokültürel geçmişlere sahip vefarklı yaşlardaki öğrencilerle çalışma fırsatı buldum ve dolayısıyla farklı eğitim seviyelerinde öğretmenlik yapma fırsatı buldum.

Mesleki faaliyetimin yanı sıra 2. Sınıf denizci ve dalış eğitimlerinde, CiênciaVivanoVerão kapsamında geliştirilen aktivitelerde, bu tema ile ilgili projelerin koordinasyonunda ve özel hayatımda denizle ilgili konulara büyük ilgi duyuyorum.

Mesleki faaliyetimin geliştirilmesinde, bir temanın vizyonunu genişletmek ve kaynaklara erişebilmek, deneyim alışverişi, metodolojiler ve diğer bakış açıları için diğer öğretmenler ve referans alınan kurumlarla iş birlikleri kurmaya çalışıyorum.

Satanay Çapar

Satanay Çapar

Öğretmen

Satanay Çapar

İlk ve ortaöğrenimini Kayseri’ de tamamladıktan sonra 1999 yılında Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri fakültesi Eğitim Programları ve Öğretim Bölümünü  bitirmiş ve Öğretmenlik mesleğine başlamıştır. 2002- 2004 yılları arasında Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi Eğitim Yönetimi Planlaması ve Teftişi alanında yüksek lisans yapmış ve derece ile mezun olmuştur. Yüksek Lisans sonrası Eğitimde Yaratıcı Drama Liderliği programına devam etmiş ve programı tamamlamıştır. Özel ilgi alanı ‘ ergenlik sorunları’dır. Bu konuda yapılmış bilimsel çalışmaları takip etmektedir. Okullarda yürütülen Tübitak ve Erasmus Projelerinde yer almaktadır.

NURTEMİN ÖZ

NURTEMİN ÖZ

İngilizce Öğretmeni

Merhaba, ben Ankara'da İngilizce öğretmeniyim. İlkokulu Türkiye'de, orta ve lise öğrenimime Avustralya'nın Melbourne kentinde devam ettim. Bilkent Üniversitesi'nden mezun oldum. 21 yıldır İngilizce öğretmeni olarak görev yapmaktayım. Yaşadığımız dünyayı seviyorum ve yeni nesle daha temiz ve yaşanabilir bir dünya bırakmamız gerektiğinin farkındayım. Çevremiz için bir şeyler yapmak ve bu çalışmalara dünyamız için en önemli faktör olan su ile başlamak beni çok motive ediyor. Böyle coşkulu bir proje ekibiyle çalışmaktan çok mutluyum.

Kadri AVAĞ

Kadri AVAĞ

Yüksek Ziraat Mühendisi

Batmanın Kozluk ilçesinde doğmuştur. 1999 yılındaManisa Beydere Ziraat Meslek Lisesinden mezun olmuştur.2006 yılında lisans eğitimini 2010 yılında da yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır.Doktora eğitimine devam etmektedir.

 Enstitünün Tarımsal Sulama ve Arazi Islahı bölümünde araştırmacı personel olarak çalışmaktadır. Arazi ıslahı, Toprak bitki su ilişkileri, tarımsal sulama, tamamlayıcı sulama konularında araştırmalar yapmaktadır.

Dr. Aysel AĞAR

Dr. Aysel AĞAR

Yüksek Ziraat Mühendisi

Dr. AYSEL MUHSİNE AĞAR 1959'da Ankara'da doğmuştur.1981 de Atatürk Üniversitesi Ziraat Fakültesi Toprak Bilimi bölümünde yüksek lisans ve 2001 yılında Ankara Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Toprak Bilimi Doktora çalışmasını tamamlamıştır.Ankara Üniv. Veteriner Fakültesi Araştırma Çiftliği Araştırma Çiftliği bölümünde ve Toprak Gübre ve Su Kaynakları Araştırma Enstitüsü, Köy İşleri Genel Müdürlüğü Ankara Araştırma Enstitüsü Su Yönetimi bölümünde Ziraat mühendisi/Araştırmacı olarak görev almıştır.Uluslararası hakemli kongre/konferans/sempozyum bildiri kitaplarında yer alan birçok yayını bulunmaktadır.Yerel ve ulusal birçok kongre ve sempozyuma katılmıştır.

 

Sibel KOÇ

Sibel KOÇ

Okul Müdürü

Bartın doğumludur. Hacettepe Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü’nü tamamladıktan sonra
ABD, Thomas Nelson Community College’de “Early Childhood Education Management “ bölümünü
bitirmiş, Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi, Çocuk Gelişimi Bölümü’nde “Özel
Eğitim” alanında Yüksek Lisans yapmıştır. Öğretmen, müdür yardımcılığı ve okul müdürlüğü
görevlerinde bulunmuş, Milli Eğitim Bakanlığı ve Talim Terbiye Kurumu’nda görev yapmıştır.İyi
derecede İngilizce bilmektedir.

MANUEL CONCEIÇAO

MANUEL CONCEIÇAO

Teacher

Porto Üniversitesi Fen Fakültesi'nde:

⁃ Jeoloji bilimsel-teknolojik alanında mezuniyetimi tamamladım (1989)

⁃ Mezuniyetimi Jeoloji Eğitimi alanında tamamladım (1995);

⁃ Yüksek lisansımı Jeoloji eğitimi alanında tamamladım (2002).

Şu anda AE Pinheiro Matematiksel ve Deneysel Bilimler Bölümünün koordinatörüyüm.

Luminita Moise

Luminita Moise

Matematik Öğretmeni

Merhaba

LuminitaMoise, NicolaeKretzulescu Yüksek Ticaret Okulu'nda matematik öğretmeni, Bükreş, Romanya. Matematikçi, bilimsel araştırmacı ve aynı zamanda öğretmen olarak görev yapmaktadır.Kariyeri boyunca her zaman bilim alanındaki haberlerle meşgul olmuştur. Bölgesel, ulusal veya uluslararası projelerin koordinatörü ve eTwinning elçisi olarak, yeni nesilleri geleceğin zorluklarına hazırlamak için güncel dünya sorunlarını eğitim çevresine taşımıştır.

EMEL ÖZMEN

EMEL ÖZMEN

Mathematıcs Teacher

Emel Özmen,Selçuk Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Matematik Bölümünden mezun olmuştur.Dr. Şerafettin Tombuloğlu Anadolu Lisesinde Matematik öğretmeni olarak görev yapmaktadır.Matematik ve geometri derslerinin daha eğlenceli,günlük hayatla ilişkili anlatabilecek projeler yapmıştır.Küresel ısınma ve iklim değişikliği,su ve karbon ayak izini azaltma,çevre kirliliği konularında öğrencilerde davranış geliştirecek eTwinning projelerinde çalışmıştır.